LECO N-TYPEКлетъчна технология
Технология на клетъчната система Half Cut Cell от SMBB
Двустранна клеткаМодулни технологии
Отлична анти-PID производителност при нисък LID
По-малко ефекти на засенчване на горещи точки
По-висока изходна мощност По-ниски BOS и LCOE
● СУК ISO9001:2015
● ISO14001:2015 Система за управление на околната среда
● ISO45001:2018 СУЗБ
● Стандартно качество IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Тестове за сол/мъгла/амоняк
| Слънчеви клетки | N-тип моно |
| Брой клетки | 120 (6x20) |
| Размери | 2172 x 1303 x 35 мм |
| Тегло | 35,0 кг |
| Предно/задно стъкло | 2,0 мм покрито полузакалено стъкло |
| Рамка | Анодизирана алуминиева сплав (подсилена, за високо натоварване, по избор) |
| Разклонителна кутия | IP68 степен на защита (3 байпасни диода) |
| Изходни кабели | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Дължината може да бъде персонализирана | |
| Конектори | Съвместим с Mc4 |
| Изпитване за механично натоварване | Преден 5400Pa / Заден 2400Pa |
| КЛАС НА МОЩНОСТ | АЛЕК-620НД | АЛЕК-625НД | АЛЕК-630НД | АЛЕК-635НД | АЛЕК-640НД | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | |
| Максимална мощност (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Напрежение на отворена верига (Voc) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Ток на късо съединение (Isc) | 18.16А | 14.72А | 18.20А | 14.76А | 18.24А | 14.80А | 18.28А | 14.84А | 18.32А | 14.88А |
| Напрежение при максимална мощност (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Текуща максимална мощност (Impp) | 17.12А | 13.89А | 17.15А | 13.92А | 17.18А | 13.95А | 17.21А | 13.98А | 17.24А | 14.01А |
| ЕФЕКТИВНОСТ НА МОДУЛА (%) | 21,91% | 22,08% | 22,26% | 22,44% | 22,61% | |||||
STC: Олъчение 1000W/m², температура на клетката 25ºC, AM1.5G
NMOT: Осветеност 800W/m², околна температура 20ºC, скорост на вятъра 1m/s, AM1.5G
| Задно усилване | Параметър | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимална мощност (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Ефективност на модула STC (%) | 23,00% | 23,19% | 23,37% | 23,56% | 23,74% | |
| 15% | Максимална мощност (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Ефективност на модула STC (%) | 25,19% | 25,40% | 25,60% | 25,80% | 26,01% | |
| 25% | Максимална мощност (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Ефективност на модула STC (%) | 27,38% | 27,60% | 27,83% | 28,05% | 28,27% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Брой на палет | 32 |
| Палети в контейнер | 18 |
| Брой в контейнер | 576 |
| Температура на работния модул | -40℃ до +85℃ |
| Максимално системно напрежение | 1500 DC (IEC) |
| Максимален номинален ток на предпазителя | 35А |
| Толерантност на мощността | 0/+5W |
| Номинална работна температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурен коефициент на Pmax | -0,30%/℃ |
| Температурен коефициент на Voc | -0,24%/℃ |
| Температурен коефициент на Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Имейл: gavin@alifesolar.com
Сграда 36, Hongqiao Xinyuan, област Chongchuan, град Нантонг, Китай
www.alifesolar.com