LECO N-TYPEКлетъчна технология
Технология на клетъчната система Half Cut Cell от SMBB
Двустранна клеткаМодулни технологии
Отлична анти-PID производителност при нисък LID
По-малко ефекти на засенчване на горещи точки
По-висока изходна мощност По-ниски BOS и LCOE
● СУК ISO9001:2015
● ISO14001:2015 Система за управление на околната среда
● ISO45001:2018 СУЗБ
● Стандартно качество IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Тестове за сол/мъгла/амоняк
| Слънчеви клетки | N-тип моно |
| Брой клетки | 144 (6x24) |
| Размери | 2278 x 1134 x 30 мм |
| Тегло | 31,5 кг |
| Предно/задно стъкло | 2,0 мм покрито полузакалено стъкло |
| Рамка | Анодизирана алуминиева сплав (подсилена, за високо натоварване, по избор) |
| Разклонителна кутия | IP68 степен на защита (3 байпасни диода) |
| Изходни кабели | 4,0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Дължината може да бъде персонализирана | |
| Конектори | Съвместим с Mc4 |
| Изпитване за механично натоварване | Преден 5400Pa / Заден 2400Pa |
| КЛАС НА МОЩНОСТ | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | |
| Максимална мощност (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Напрежение на отворена верига (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Ток на късо съединение (Isc) | 14.15А | 11.41А | 14.22А | 11.47А | 14.29А | 11.53А | 14.36А | 11.59А | 14.43А | 11.65А |
| Напрежение при максимална мощност (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39,80V | 43.00V | 39.95V |
| Текуща максимална мощност (Impp) | 13.44А | 10.90А | 13.51А | 10.96А | 13.58А | 11.02А | 13.65А | 11.08А | 13.72А | 11.14А |
| ЕФЕКТИВНОСТ НА МОДУЛА (%) | 22,07% | 22,26% | 22,45% | 22,65% | 22,84% | |||||
STC: Олъчение 1000W/m², температура на клетката 25ºC, AM1.5G
NMOT: Осветеност 800W/m², околна температура 20ºC, скорост на вятъра 1m/s, AM1.5G
| Задно усилване | Параметър | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимална мощност (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Ефективност на модула STC (%) | 23,17% | 23,37% | 23,57% | 23,78% | 23,98% | |
| 15% | Максимална мощност (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Ефективност на модула STC (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26,04% | 26,27% | |
| 25% | Максимална мощност (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Ефективност на модула STC (%) | 27,58% | 27,82% | 28,07% | 28,31% | 28,55% |
| Контейнер | 20'GP | 40'HQ |
| Брой на палет | 36 | 36 |
| Палети в контейнер | 5 | 20 |
| Брой в контейнер | 180 | 720 |
| Температура на работния модул | -40℃ до +85℃ |
| Максимално системно напрежение | 1500 DC (IEC) |
| Максимален номинален ток на предпазителя | 30А |
| Толерантност на мощността | 0/+5W |
| Номинална работна температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурен коефициент на Pmax | -0,29%/℃ |
| Температурен коефициент на Voc | -0,25%/℃ |
| Температурен коефициент на Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Имейл: gavin@alifesolar.com
Сграда 36, Hongqiao Xinyuan, област Chongchuan, град Нантонг, Китай
www.alifesolar.com