LECO N-TYPEКлетъчна технология
Технология на клетъчната система Half Cut Cell от SMBB
Двустранна клеткаМодулни технологии
Отлична анти-PID производителност при нисък LID
По-малко ефекти на засенчване на горещи точки
По-висока изходна мощност По-ниски BOS и LCOE
● СУК ISO9001:2015
● ISO14001:2015 Система за управление на околната среда
● ISO45001:2018 СУЗБ
● Стандартно качество IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Тестове за сол/мъгла/амоняк
| Слънчеви клетки | N-тип моно |
| Брой клетки | 108 (6x18) |
| Размери | 1961 x 1134 x 33 мм |
| Тегло | 27,8 кг |
| Предно/задно стъкло | 2,0 мм покрито полузакалено стъкло |
| Рамка | Анодизирана алуминиева сплав (подсилена, за високо натоварване, по избор) |
| Разклонителна кутия | IP68 степен на защита (3 байпасни диода) |
| Изходни кабели | 4,0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Дължината може да бъде персонализирана | |
| Конектори | Съвместим с Mc4 |
| Изпитване за механично натоварване | Преден 5400Pa / Заден 2400Pa |
| КЛАС НА МОЩНОСТ | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | |
| Максимална мощност (Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| Напрежение на отворена верига (Voc) | 39,55 V | 37.12V | 39,78 V | 37.36V | 40.00V | 37.59V | 40.22V | 37.83V | 40.44V | 38.06V |
| Ток на късо съединение (Isc) | 15.72А | 12.58А | 15.78А | 12.62А | 15.84А | 12.67А | 15.90А | 12.72А | 15.96А | 12.77А |
| Напрежение при максимална мощност (Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31.29V | 33.51V | 31.50V | 33.71V | 31.71V | 33.91V | 31.91V |
| Текуща максимална мощност (Impp) | 14.80А | 11.84А | 14.86А | 11.89А | 14.92А | 11.94А | 14.98А | 11.98А | 15.04А | 12.03А |
| ЕФЕКТИВНОСТ НА МОДУЛА (%) | 22,03% | 22,26% | 22,48% | 22,71% | 22,93% | |||||
STC: Олъчение 1000W/m², температура на клетката 25ºC, AM1.5G
NMOT: Осветеност 800W/m², околна температура 20ºC, скорост на вятъра 1m/s, AM1.5G
| Задно усилване | Параметър | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимална мощност (Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| Ефективност на модула STC (%) | 23,14% | 23,37% | 23,61% | 23,84% | 24,08% | |
| 15% | Максимална мощност (Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| Ефективност на модула STC (%) | 25,34% | 25,60% | 25,86% | 26,12% | 26,37% | |
| 25% | Максимална мощност (Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Ефективност на модула STC (%) | 27,54% | 27,82% | 28,11% | 28,39% | 28,67% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Брой на палет | 34 |
| Палети в контейнер | 24 |
| Брой в контейнер | 816 |
| Температура на работния модул | -40℃ до +85℃ |
| Максимално системно напрежение | 1500 DC (IEC) |
| Максимален номинален ток на предпазителя | 30А |
| Толерантност на мощността | 0/+5W |
| Номинална работна температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурен коефициент на Pmax | -0,29%/℃ |
| Температурен коефициент на Voc | -0,25%/℃ |
| Температурен коефициент на Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Имейл: gavin@alifesolar.com
Сграда 36, Hongqiao Xinyuan, област Chongchuan, град Нантонг, Китай
www.alifesolar.com