| ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ПРОЕКТ | ПАРАМЕТРИ | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Максимална мощност | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Оптимално работно напрежение | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Оптимален работен ток | Имп.(А) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Напрежение на отворена верига | Voc(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Ток на късо съединение | Иск(А) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Работен температурен диапазон на модула | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Максимално системно напрежение | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Максимален ток на предпазителя | A | 25 | |||
| Диапазон на толеранс на мощност | % | 0~+3% | |||
| *STC (Стандартни тестови условия): Фронтално облъчване 1000 W/m², Температура на клетката 25 ℃, Спектър AM1.5. | |||||
| Номинална работна температура на клетката | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Максимален коефициент на мощност на температурата | Pmax | %/℃ | -0,26 |
| Температурен коефициент на напрежение на отворена верига | ЛОС | %/℃ | -0,24 |
| Температурен коефициент на тока на късо съединение | Иск | %/℃ | 0,04 |
| Ниво на безопасност | Клас II |
| Гаранция на продукта | 12 години опит в материалите и технологиите за продукти |
| Гаранция за захранване | 25 години линейна изходна мощност |
| *Затихването през първата година е 2%. От следващата година годишният спад е по-малък от 0,5%. Мощността на модула е не по-малка от 80% през 25-та година. | |
| Тип клетка | Клетка TOPCon 182×91 мм |
| Клетъчна подредба | 144 бр. (12×12) |
| Размер на модула | 2260x1219x2.7 мм |
| Тегло на модула | 7,44 кг |
| Разклонителна кутия | Клас на защита на корпуса IP68 |
| Изходен кабел | 4 мм², дължина на кабелната мрежа 500 мм. Дължината на кабела може да се персонализира |
| Тип конектор | Съвместимост с MC4 |
| Рамка | Няма данни |
| Челно статично натоварване (снежно налягане) | 5400Pa |
| Задно статично натоварване (налягане на вятъра) | 2400Pa |
| Транспорт | Камион с платформа 13 м | Камион с платформа 17,5 м | Контейнер 20°C | Контейнер 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Размер | 13 м | 17,5 м | 20°C | 40°C |
| Палет | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Парче/Палет | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Общо бройки | 1540 г. | 2100 г. | 280 | 1260 г. |
| Размер на опаковката (палет) | 2320*1110*1400 мм | |||
| Максимална мощност (W) | Ефективност на конверсията | Тегло | Гаранция на продукта | Гаранция за захранване | Размери на модулите | Клетъчна подредба |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 години | 25 години | 2260x1219x2.7 мм | 144 бр. (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 години | 25 години | 2260x1110x2.7 мм | 132 бр. (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 години | 25 години | 2260x1020x2.7 мм | 120 бр. (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 години | 25 години | 2260x918x2.7 мм | 108 бр. (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 години | 25 години | 2260x825x2.7 мм | 96 бр. (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 години | 25 години | 2260x735x2.7 мм | 84 бр. (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 години | 25 години | 2260x644x2.7 мм | 72 бр. (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 години | 25 години | 1545x425x2.7 мм | 72 бр. (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 години | 25 години | 1150x927x2.7 мм | 54 бр. (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 години | 25 години | 1750x1150x2.7 мм | 80 бр. (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Имейл: gavin@alifesolar.com
Сграда 36, Hongqiao Xinyuan, област Chongchuan, град Нантонг, Китай
www.alifesolar.com