LECO N-TYPEКлетъчна технология
Технология на клетъчната система Half Cut Cell от SMBB
SMBB Technologies
Отлична анти-PID производителност при нисък LID
По-малко ефекти на засенчване на горещи точки
По-висока изходна мощност По-ниски BOS и LCOE
● СУК ISO9001:2015
● SO14001:2015 Система за устойчиво развитие
● ISO45001:2018 СУЗБ
● Стандартно качество IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Тестове за сол/мъгла/амоняк
| Слънчеви клетки | N-тип моно |
| Брой клетки | 96 (6x16) |
| Размери | 1762 x 1134 x 30 мм |
| Тегло | 21,0 кг |
| Предно стъкло | 3,2 мм закалено стъкло с покритие |
| Рамка | Анодизирана алуминиева сплав (подсилена, за високо натоварване, по избор) |
| Разклонителна кутия | IP68 степен на защита (3 байпасни диода) |
| Изходни кабели | 4,0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Дължината може да бъде персонализирана | |
| Конектори | Съвместим с Mc4 |
| Изпитване за механично натоварване | Преден 5400Pa / Заден 2400Pa |
| КЛАС НА МОЩНОСТ | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | |
| Максимална мощност (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Напрежение на отворена верига (Voc) | 34.71V | 32.54V | 34.96V | 32.78V | 35.20V | 33.03V | 35.43V | 33.28V | 35.67V | 33.52V |
| Ток на късо съединение (Isc) | 15.74А | 12.59А | 15.80А | 12.64А | 15.86А | 12.69А | 15.92А | 12.74А | 15.98А | 12.78А |
| Напрежение при максимална мощност (Vmpp) | 29.35V | 27.50V | 29.57V | 27.72V | 29,79V | 27.95V | 30.00V | 28.17V | 30.21V | 28.39V |
| Текуща максимална мощност (Impp) | 14.82А | 11.86А | 14.88А | 11.90А | 14.94А | 11.95А | 15.00А | 12.00А | 15.06А | 12.05А |
| ЕФЕКТИВНОСТ НА МОДУЛА (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,65% | |||||
| STC: Олъчение 1000W/m², температура на клетката 25°C, AM1.5G NMOT: Осветеност 800W/m², околна температура 20°C, скорост на вятъра 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Контейнер | 40'HQ |
| Брой на палет | 36 |
| Палети в контейнер | 26 |
| Брой в контейнер | 936 |
| Температура на работния модул | -40℃ до +85℃ |
| Максимално системно напрежение | 1500 DC (IEC) |
| Максимален номинален ток на предпазителя | 30А |
| Толерантност на мощността | 0/+5W |
| Номинална работна температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурен коефициент на Pmax | -0,29%/℃ |
| Температурен коефициент на Voc | -0,25%/℃ |
| Температурен коефициент на Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Имейл: gavin@alifesolar.com
Сграда 36, Hongqiao Xinyuan, област Chongchuan, град Нантонг, Китай
www.alifesolar.com