LECO N-TYPEКлетъчна технология
Технология на клетъчната система Half Cut Cell от SMBB
Технологии за двустранни клетъчни модули
Отлична анти-PID производителност при нисък LID
По-малко ефекти на засенчване на горещи точки
По-висока изходна мощност По-ниски BOS и LCOE
● СУК ISO9001:2015
● SO14001:2015 Система за устойчиво развитие
● ISO45001:2018 СУЗБ
● Стандартно качество IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Тестове за сол/мъгла/амоняк
| Слънчеви клетки | N-тип моно |
| Брой клетки | 96 (6x16) |
| Размери | 1762 x 1134 x 30 мм |
| Тегло | 24,0 кг |
| Предно стъкло | 2,0 мм покрито полузакалено стъкло |
| Рамка | Анодизирана алуминиева сплав (подсилена, за високо натоварване, по избор) |
| Разклонителна кутия | IP68 степен на защита (3 байпасни диода) |
| Изходни кабели | 4,0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Дължината може да бъде персонализирана | |
| Конектори | Съвместим с Mc4 |
| Изпитване за механично натоварване | Преден 5400Pa / Заден 2400Pa |
| КЛАС НА МОЩНОСТ | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | |
| Максимална мощност (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Напрежение на отворена верига (Voc) | 34.49V | 32.33V | 34.74V | 32.58V | 34.97V | 32.82V | 35.21V | 33.07V | 35.45V | 35.68V |
| Ток на късо съединение (Isc) | 15.84А | 12.67А | 15.90А | 12.72А | 15.96А | 12.77А | 16.02А | 12.82А | 16.08А | 12.86А |
| Напрежение при максимална мощност (Vmpp) | 29.43V | 27.57V | 29.65V | 27.80V | 29.87V | 28.02V | 30.08V | 28.24V | 30.29V | 28.46V |
| Текуща максимална мощност (Impp) | 14.78А | 11.82А | 14.84А | 11.87А | 14.90А | 11.92А | 14.96А | 11.97А | 15.02А | 12.02А |
| ЕФЕКТИВНОСТ НА МОДУЛА (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,77% | |||||
| STC: Олъчение 1000W/m², температура на клетката 25°C, AM1.5G NMOT: Осветеност 800W/m², околна температура 20°C, скорост на вятъра 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Задно усилване | Параметър | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимална мощност (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Ефективност на модула STC (%) | 22,86% | 23,12% | 23,38% | 23,65% | 23,91% | |
| 15% | Максимална мощност (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Ефективност на модула STC (%) | 25,04% | 25,32% | 25,61% | 25,90% | 26,19% | |
| 25% | Максимална мощност (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Ефективност на модула STC (%) | 27,21% | 27,53% | 27,84% | 28,15% | 28,46% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Брой на палет | 36 |
| Палети в контейнер | 26 |
| Брой в контейнер | 936 |
| Температура на работния модул | -40℃ до +85℃ |
| Максимално системно напрежение | 1500 DC (IEC) |
| Максимален номинален ток на предпазителя | 30А |
| Толерантност на мощността | 0/+5W |
| Номинална работна температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурен коефициент на Pmax | -0,29%/℃ |
| Температурен коефициент на Voc | -0,25%/℃ |
| Температурен коефициент на Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Имейл: gavin@alifesolar.com
Сграда 36, Hongqiao Xinyuan, област Chongchuan, град Нантонг, Китай
www.alifesolar.com