LECO N-TYPEКлетъчна технология
Технология на клетъчната система Half Cut Cell от SMBB
Двустранна клеткаМодулни технологии
Отлична анти-PID производителност при нисък LID
По-малко ефекти на засенчване на горещи точки
По-висока изходна мощност По-ниски BOS и LCOE
● СУК ISO9001:2015
● ISO14001:2015 Система за управление на околната среда
● ISO45001:2018 СУЗБ
● Стандартно качество IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Тестове за сол/мъгла/амоняк
| Слънчеви клетки | N-тип моно |
| Брой клетки | 132 (6x20) |
| Размери | 2382 x 1134 x 33 мм |
| Тегло | 33,8 кг |
| Предно/задно стъкло | 2,0 мм покрито полузакалено стъкло |
| Рамка | Анодизирана алуминиева сплав (подсилена, за високо натоварване, по избор) |
| Разклонителна кутия | IP68 степен на защита (3 байпасни диода) |
| Изходни кабели | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Дължината може да бъде персонализирана | |
| Конектори | Съвместим с Mc4 |
| Изпитване за механично натоварване | Преден 5400Pa / Заден 2400Pa |
| КЛАС НА МОЩНОСТ | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | |
| Максимална мощност (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Напрежение на отворена верига (Voc) | 48,75 V | 45,70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49,50 V | 46.54V |
| Ток на късо съединение (Isc) | 15.74А | 12.59А | 15.80А | 12.64А | 15.86А | 12.69А | 15.92А | 12.74А | 15.98А | 12.78А |
| Напрежение при максимална мощност (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38,47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Текуща максимална мощност (Impp) | 14.82А | 11.86А | 14.88А | 11.90А | 14.94А | 11.95А | 15.00А | 12.00А | 15.06А | 12.05А |
| ЕФЕКТИВНОСТ НА МОДУЛА (%) | 22,40% | 22,58% | 22,77% | 22,95% | 23,14% | |||||
| STC: Олъчение 1000W/m², температура на клетката 25°C, AM1.5G NMOT: Осветеност 800W/m², околна температура 20°C, скорост на вятъра 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Задно усилване | Параметър | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимална мощност (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Ефективност на модула STC (%) | 23,52% | 23,71% | 23,91% | 24,10% | 24,29% | |
| 15% | Максимална мощност (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Ефективност на модула STC (%) | 25,76% | 25,97% | 26,18% | 26,40% | 26,61% | |
| 25% | Максимална мощност (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Ефективност на модула STC (%) | 28,00% | 28,23% | 28,46% | 28,69% | 28,92% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Брой на палет | 34 |
| Палети в контейнер | 20 |
| Брой в контейнер | 680 |
| Температура на работния модул | -40℃ до +85℃ |
| Максимално системно напрежение | 1500 DC (IEC) |
| Максимален номинален ток на предпазителя | 30А |
| Толерантност на мощността | 0/+5W |
| Номинална работна температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурен коефициент на Pmax | -0,29%/℃ |
| Температурен коефициент на Voc | -0,25%/℃ |
| Температурен коефициент на Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Имейл: gavin@alifesolar.com
Сграда 36, Hongqiao Xinyuan, област Chongchuan, град Нантонг, Китай
www.alifesolar.com