LECO N-TYPEКлетъчна технология
Технология на клетъчната система Half Cut Cell от SMBB
Двустранна клеткаМодулни технологии
Отлична анти-PID производителност при нисък LID
По-малко ефекти на засенчване на горещи точки
По-висока изходна мощност По-ниски BOS и LCOE
● СУК ISO9001:2015
● ISO14001:2015 Система за управление на околната среда
● ISO45001:2018 СУЗБ
● Стандартно качество IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Тестове за сол/мъгла/амоняк
| Слънчеви клетки | N-тип моно |
| Брой клетки | 156 (6x26) |
| Размери | 2465 x 1134 x 33 мм |
| Тегло | 34,8 кг |
| Предно/задно стъкло | 2,0 мм покрито полузакалено стъкло |
| Рамка | Анодизирана алуминиева сплав (подсилена, за високо натоварване, по избор) |
| Разклонителна кутия | IP68 степен на защита (3 байпасни диода) |
| Изходни кабели | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Дължината може да бъде персонализирана | |
| Конектори | Съвместим с Mc4 |
| Изпитване за механично натоварване | Преден 5400Pa / Заден 2400Pa |
| КЛАС НА МОЩНОСТ | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | |
| Максимална мощност (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Напрежение на отворена верига (Voc) | 55.64V | 52.67V | 55,75 V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Ток на късо съединение (Isc) | 14.18А | 11.44А | 14.25А | 11.50А | 14.32А | 11.56А | 14.39А | 11.62А | 14.46А | 11.68А |
| Напрежение при максимална мощност (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Текуща максимална мощност (Impp) | 13.47А | 10.93А | 13.54А | 10.99А | 13.61А | 11.05А | 13.68А | 11.11А | 13.75А | 11.17А |
| ЕФЕКТИВНОСТ НА МОДУЛА (%) | 22,18% | 22,36% | 22,54% | 22,72% | 22,90% | |||||
| STC: Олъчение 1000W/m², температура на клетката 25°C, AM1.5G NMOT: Осветеност 800W/m², околна температура 20°C, скорост на вятъра 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Задно усилване | Параметър | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимална мощност (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Ефективност на модула STC (%) | 23,29% | 23,48% | 23,66% | 23,85% | 24,04% | |
| 15% | Максимална мощност (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Ефективност на модула STC (%) | 25,51% | 25,71% | 25,92% | 26,12% | 26,33% | |
| 25% | Максимална мощност (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Ефективност на модула STC (%) | 27,73% | 27,95% | 28,17% | 28,40% | 28,62% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Брой на палет | 34 |
| Палети в контейнер | 16 |
| Брой в контейнер | 544 |
| Температура на работния модул | -40℃ до +85℃ |
| Максимално системно напрежение | 1500 DC (IEC) |
| Максимален номинален ток на предпазителя | 30А |
| Толерантност на мощността | 0/+5W |
| Номинална работна температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурен коефициент на Pmax | -0,29%/℃ |
| Температурен коефициент на Voc | -0,25%/℃ |
| Температурен коефициент на Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Имейл: gavin@alifesolar.com
Сграда 36, Hongqiao Xinyuan, област Chongchuan, град Нантонг, Китай
www.alifesolar.com