LECO N-TYPEКлетъчна технология
Технология на клетъчната система Half Cut Cell от SMBB
Двустранна клеткаМодулни технологии
Отлична анти-PID производителност при нисък LID
По-малко ефекти на засенчване на горещи точки
По-висока изходна мощност По-ниски BOS и LCOE
● СУК ISO9001:2015
● ISO14001:2015 Система за управление на околната среда
● ISO45001:2018 СУЗБ
● Стандартно качество IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Тестове за сол/мъгла/амоняк
| Слънчеви клетки | N-тип моно |
| Брой клетки | 132 (6x22) |
| Размери | 2384 x 1303 x 35 мм |
| Тегло | 38,5 кг |
| Предно/задно стъкло | 2,0 мм покрито полузакалено стъкло |
| Рамка | Анодизирана алуминиева сплав (подсилена, за високо натоварване, по избор) |
| Разклонителна кутия | IP68 степен на защита (3 байпасни диода) |
| Изходни кабели | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Дължината може да бъде персонализирана | |
| Конектори | Съвместим с Mc4 |
| Изпитване за механично натоварване | Преден 5400Pa / Заден 2400Pa |
| КЛАС НА МОЩНОСТ | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | СТС | НМОТ | |
| Максимална мощност (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Напрежение на отворена верига (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48,15 V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48,73V | 46.33V |
| Ток на късо съединение (Isc) | 18.29А | 14.63А | 18.34А | 14.67А | 18.39А | 14.71А | 18.44А | 14.75А | 18.49А | 14.79А |
| Напрежение при максимална мощност (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38,42V | 40.62V | 38.62V |
| Текуща максимална мощност (Impp) | 17.32А | 13.86А | 17.36А | 13.89А | 17.40А | 13.92А | 17.44А | 13.95А | 17.48А | 13.98А |
| ЕФЕКТИВНОСТ НА МОДУЛА (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: Олъчение 1000W/m², температура на клетката 25°C, AM1.5G NMOT: Осветеност 800W/m², околна температура 20°C, скорост на вятъра 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Задно усилване | Параметър | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимална мощност (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Ефективност на модула STC (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24,00% | |
| 15% | Максимална мощност (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Ефективност на модула STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Максимална мощност (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Ефективност на модула STC (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Брой на палет | 32 |
| Палети в контейнер | 18 |
| Брой в контейнер | 576 |
| Температура на работния модул | -40℃ до +85℃ |
| Максимално системно напрежение | 1500 DC (IEC) |
| Максимален номинален ток на предпазителя | 35А |
| Толерантност на мощността | 0/+5W |
| Номинална работна температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурен коефициент на Pmax | -0,30%/℃ |
| Температурен коефициент на Voc | -0,24%/℃ |
| Температурен коефициент на Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Имейл: gavin@alifesolar.com
Сграда 36, Hongqiao Xinyuan, област Chongchuan, град Нантонг, Китай
www.alifesolar.com